NOORTEFESTIVAL

2.-4.08

Kolmapäeva, neljapäeva ja reede pärastlõunal ja õhtul toimub Noortefestival, mille kavast võib leida kontserte, teatrietendusi, filme, näituseid, töötubasid, spordisündmusi ja palju muud. Noortefestivali eesmärk on aidata noortel oma annete ja oskuste jagamise kaudu kohtuda Jumalaga ning näidata maailmale, et katoliku Kirik on elav Kirik!

Noortefestivali usuliste ürituste (palvused, tunnistused, adoratsioon jms) eest vastutavad erinevad kogukonnad, kongregatsioonid ja usulised liikumised.

RÕÕMU LINN

2.-4.08

Rõõmu linn (Cidade da Alegria) on ala, kus tegutsevad kutsumuste keskus ja lepituse park. Rõõmu linn annab võimaluse avastada, et Kristus on meie seas, ning kogeda tõelist kristlikku rõõmu. Läbi Rõõmu linna kõndides leiame elava Jumala, kes kutsub meid vastu võtma tema andestust ning vastama oma eluga tema armastuse plaanile.

Kutsumuste keskus

Kutsumuste keskuses saab kuulata kutsumuse teemalisi tunnistusi ja loenguid ning tutvuda katoliiklike liikumiste, ühenduste, kogukondade ja ordudega. Kutsumuste keskuse eesmärk on näidata erinevaid võimalusi Jumala kutsele vastamiseks ning aidata noortel leida oma kutsumus. Kutsumuse keskuses on ka kohad, kus saab olla vaikuses, et kuulata Jumalat.

Kutsumuste keskus on avatud kolmapäevast reedeni (2.-4.08) kell 9.00-20.00.

Lepituse park

Lepituse park on 150 pihitooliga ala, kus on võimalik kogeda Jumala armastust ja halastust pihisakramendis. Nii nagu Maarja tõusis ja ruttas kohtuma Eliisabetiga, annab Lepituse park palveränduritele võimaluse tõusta ja rutata kohtuma Jumala, iseenda ja teiste inimestega, et alustada uuesti – puhta südamega, mille haavad on armastuse ja andestusega ravitud.

Lepituse park on avatud kolmapäevast reedeni (2.-4.08) kell 10.00-18.00.

© Copyright - Katoliku Kirik Eestis 2023. Kõik õigused kaitstud.